"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Zamilované SMS pro holku

8. prosince 2015 v 8:55 | Bella |  Posílání zamilovaných SMSek
Ahoj mám tu pro tebe zamilované SMS. Snad se ti budou líbi a použiješ je někdyLíbající


Když jsem s tebou srdce mi buši když sem bez tebe srdce mi puká

Ahoj, chci ti jen říct co k tobě cítím! Na ty momenty co jsem s tebou zažil byli ty nejkrásnější chvilky mého života. I když tě znám moc a moc,nevím jestli to samé cíťíš ke mne!!Ty jsi moje jedina energie kterou mám díky tobě zapomenu na vše zlé a cítím se líp, miluju tě ze všech nejvíc

Miluji zivot,protoze mi dal tebe. Miluji tebe , protoze ty jsi muj zivot...:-*

Jsi jako voda, kterou můžu pít, můj nejkrásnější sen který mužů snít, jsi jako vzduch bez kterého nemůžeme být, jsi moje štěstí bez kterého nejde žít . :*:*

Dobré ráno zlatíčko, miluji tě, né maličko! Ležím teď sám a bez tebe, teď nezbývá mi nic jiného, než myslet na tebe. Ať tě už u sebe mám, ať už nejsem sám. Krásný pocit chci mít, když tě budu mít u sebe a na rty tě políbit. Přeji ti krásný zbytek dne, budu myslet jen a jen na tebe!

Když ti napíšu Miluju tě, nepíšu to z důvodu, abych tě potěšil, ale abych ti vyjadřil lásku k tobě, byl bych nerad, kdybych ti ublížil nebo ranil, a proto chci, aby si se mnou byla štastná. Miluju tě :)


Milovat známena víc než mít rád protože, zamilovt je to nejkrásnější co může mit i Bolestiví ale to k tomu patří lásko má

Od té doby co tě znám, krásný pocit v srdci mám. Nevidět Tě, to mě bolí slzy se mi v očích rodí. Realita dnešních dní už mi nestačí jen snít. Potřebuju tě u sebe daruju ti i hvězdné nebe. Jen mi dovol chvíle s tebou štěstím se mi ruce klepou.

Lásko má milovaná, ze srdce mi malovaná. Ty si má touha ty jsi můj sen, boha jsem byl poprosen. Moc se mi ztýská, tebe chci mít a nikdy tě neopustit. Miluji tě ze všech nejvíc, myslím na tebe a dívám se na měsíc.

Znám tě jen z místnosti chatovací nikdy jsem neviděl tvou tvář všechny ty zprávy se mi vrací a slunce rozlilo svou zář Nevím jak vypadá pohled tvých očí jak tvoje rty umějí se smat při myšlence na tebe se celý svět točí já malý polibek chtěl bych ti dát Neumím si představit tvé tajemné tělo které je ukryto za jménem nádherným mé tělo teď tvé by tu chtělo dotknout se tebe pohybem zmateným Ležím sám v posteli s rukama na břiše na tebe myslím stále víc a víc pošli mi adresu a má ruka napíše co ústa nedokážou říct Písnu to najednou větičku po větě že chci být s tebou už napořád že s tebou miláčku je nejlíp na světě že tě mám strašně moc rád.


představ si že jsi venku a prší, a v každé kapce je jeden můj polibek a kousek mojí lásky.. a až budeš celá mokrá, tak pak teprve zjistíš, jako tě miluji


Ahoj lásko má chci Ti říct, že takové slovo ani neexistuje jak moc Tě miluji jsi pro mně ten, který podrží a dělá všechno proto abych se měla dobře prostě si můj .... Miluji Tě

Ty jsi ta nejkrásnější kočička, máš strašně hezká očička, ty jsi ta nejdokonalejší holčička :-*

Jsi kristalova studanka ve stinu kapradin.Jsi letni vlhky vanek,co ochladi. Jsi jitrenka na nebi zarici,jsi kapka rosy,co me rty osvezi. Jsi princezna v zahrade pohadek,budme uz bez hadek. Jsi zizen,kterou neuhasim,Jsi hlad,ktery neukojim,a stejne o te velmi stojim. Jsi ranni mlha,ktera s usvitem se vytrati,kdyz se probudim a ty tu nejsi Marti. Jsi zlaty dest uz z dalky vonici,jsi nadeje,co silu dava, jsi ma laska,ktera ve mne navzdy zustava.PROSTE JSI.

Je lehké říci mám Tě rád, to umí každé dítě. Však horší věc je milovat a říci ,,Vážím si Tě"


Když ses narodila , pršelo ale to nebyl déšť , to nebe plakalo, protože ztratilo tu nejkrásnější hvězdičku!

Mám Tě rád , proto že na místě, kde nebylo nic , na nejhlubším místě mého srdce je láska. Nechci už více, vždyť milovat Tě je to nejvědší štěstí co mám .

Od té doby co Tě znám krásný pocit v srdci mám nezapírám láska to je patří ti teď srdce moje....!!!

Mrzí mě, že nejsem básník.
Jenom to mi brání poslat Ti to ve vesmíru nejkrásnější přání.

Všechno nejlepší - však ty víš, co potřebuješ, tak ať se Ti to splní!! Tvůj tajný ctitel.

Vaše Bella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janička Janička | 8. prosince 2015 v 9:16 | Reagovat

Ahoj holky,
musím se podělit o nejúžasnější video - nejromantičtější požádání o ruku v kině. Je to nejlepší video, které jsem kdy viděla.
To musíte vidět. Odkaz zde:

https://www.youtube.com/watch?v=11v5dQzUyZg&index=1&list=PL3ht8uelp-gqO_tRQ_cSGwS_sipcyJo6-

PS: Pokud chcete aby se vám také něco takového splnilo, pošli to minimálně 5 lidem. Já rozdhodně sdílím :-*

2 Arašíd Arašíd | Web | 12. prosince 2015 v 15:25 | Reagovat

[1]: Prosimtě,nech si to pro sebe,my nejsme žádný reklamní leták ani reklama no nově

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama