"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Peklo na rande

7. prosince 2015 v 15:17 | Bella |  Rande
Ahoj, jseš v situaci, kdy se vysněné rande změní v peklo. A místo, abyste si to užívaly, přemýšlíte, jak to co nejrychleji ukončit. Já pro vás mám 5 rad, jak se ctí utéct!Mrkající


1. Stanovte časový limit

Nejdůležitější dopředu jasně stanovit, jak dlouho bude rande trvat. Na první schůzku je prý ideální jedna hodina. Je to dost na to, abyste poznaly, zda váš partner stojí za další setkání, a pokud ne, hodinu vždycky nějak přetrpíte.

2. Výběr místa ve vaší režii

Ne vždy je to možné, ale pokud to jen trochu jde, vyberte místo pro schůzku vy. Zkuste navrhnout svoji oblíbenou kavárnu, bar a podobně, ideálně místo, kde třeba už znáte obsluhu nebo se tam vyskytují vaši známí a podobně. Nejenže se budete cítit bezpečněji, ale může to pomoci rozehnat nudu.

3. SOS kamarádce

Je to tak trochu podvod, ale když je rande hodně velké peklo, dá se to pochopit. Jednoduše se domluvte s kamarádkou, aby vás v případě, že ji prozvoníte na mobil, okamžitě odvolala k "neodkladné" práci.
Kamarádka na telefonu může hodně pomoci; thinkstock

4. Náhodné setkání

Na podobném principu funguje i další trik. Tentokrát ale vaši kamarádku vystřídá dobrý přítel. A funguje to prý dokonale.

5. Vždycky e-mail, nikdy telefon

Poslední bod je spíš jakýmsi bezpečnostním prvkem. Dokud si nejste jisté, že váš protějšek stojí za to, nedávejte mu své telefonní číslo, vyhnete se tím nepříjemným telefonátům či textovým zprávám.


Vaše Bella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama