"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Když o tebe kluk nestojí

7. prosince 2015 v 15:54 | Si |  Chci ho/ji ale nestojí o mě

Co dělat, když o tebe kluk nestojí.Plačící


Bez kluků se v mladém věku prostě nedá vydržet. Neustále se snažíme s nimi komunikovat, flirtovat, kamarádit a když to už přeroste v něco víc, chceme mít dokonalý vztah plný lásky. Je to tak vždy? Bohužel ne.
Často se stává, že jsme zblázněné do kluka, který prostě nejeví zájem, neznám holku, které by se to po nějaké té zkušenosti nestalo. I mě, i když nejsem nijak typ, který se neustále motá kolem kluků, neustále flirtuje, se to už párkrát stalo a vím, že to bývá na "nic".
Co tedy dělat, když kluk o kterého máme zájem nás odmítl, nebo prostě a jednoduše, vůbec nejeví zájem?

Věřit si

Často má holka sklon k tomu litovat se, připadat si méněcenně, ošklivě. Odmítl tě? To přeci nemusí znamenat, že jsi ošklivá nebo nějak jinak špatná. Každý kluk má jiný vkus a každému se líbí něco jiného, proto si rozhodně nemysli, že odmítnutí znamená to, že jsi hrozná ošklivka - to je blbost.

Vážně je to tak?

A když ti nic neřekl a jen nejeví žádný zájem? To nemusí být odmítnutí, třeba je jen stydlivý, třeba se bojí udělat první krok. Zkus si s ním povídat, psát si s ním, pak to možná půjde lépe. Pokud se ale při každé příležitosti, kdy s tebou má komunikovat,chová jako blbec a dělá, že neexistuješ, tak je nejlepší ustoupit - pokud by o tebe stál, uvědomil by si to a třeba by první krok udělal sám.

Za to ti nestojí

Nemá cenu se hroutit po prvním odmítnutí. Víš kolik je na světě kluků? Strašně moc = strašně moc příležitostí k tomu navázat vztah. A rozhodně nemá cenu si dělat starosti v mladém věku. Ve 14ti určitě neměj strach, že budeš navždy sama, že tvůj život nemá cenu - kravina! Važ si toho, co máš - život a navíc mladý. Můžeš se bavit, zajít někam s kamarádkou. Možná při tomhle užívání života poznáš někoho, kdo za to stát bude!

Nedolejzat!

Pokud ti jasně řekne, že ne, tak je hloupé před ním dělat scény, brečet, nadávat a bůh ví co ještě. Prostě to ber jak to je. Pokud mu chceš být na blízku, tak klidně buď kamarádka, ale řekla bych, že neustále se vnucovat, když on o tebe vyloženě nestojí nemá smysl.
Možná si řekneš: "No, ale co když začne mít zájem? Nemám to zkoušet dál?" Když dáš klukovi najevo, že se ti líbí, tak si to bude pamatovat a ví, kde tě najít, když změní názor.

A když to nevyjde vůbec? Tak si najdeš lepšího, hezčího, hodnějšího a někoho, kdo si tě bude vážit a nikdy tě neodmítneUsmívající se


zpracovala vaše SiSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama