"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Jak sbalit kluka

7. prosince 2015 v 19:14 | Si |  Jak sbalit...

Jak na kluka? To vám poradím já, Si.Smějící se
Zahlédla si roztomilého kluka, který se na tebe pokradmu dívá, a ty se rozhoduješ, jestli udělat první krok a zkusit si s ním promluvit? Chtěla by si ho sbalit a nemáš dostatek odvahy? Přečti si náš návod a zkus si ho omotat kolem prstu. Přestaň si neustále shazovat sebevědomí, tvůj dech je v pořádku a vlasy máš na svém místě. Už to nedramatizuj a pokus se ho ulovit dříve, než to udělá jiná.

Postup a kroky

  1. Nejdůležitější je kuráž. Sebevědomé holky jsou in a kluci mají rádi, když se toho dívky nebojí. Ukaž mu, že patříš právě do této kategorie. Nasaď ten nejlepší úsměv a hleď mu přímo do očí, to on musí být nervózní z tvé přítomnosti, ne ty.
  2. Pozdrav ho a navaž na nenásilnou konverzaci. Zeptej se ho, na koho tu čeká. Pokud o tebe bude mít zájem, určitě se pokusí rozhovor rozvinout. Mluv s ním o muzice, následujícím víkendu, oblíbeném seriálu. Kluci, když jsou sami, tak se s nimi dá skvěle poklábosit.
  3. Nech ho vždy domluvit a hleď mu do očí. Pokud se o něčem rozpovídá, musíš vypadat, že tě to doopravdy zajímá. Jakmile se pokusí o vtip, zasměj se. Ulehči mu jeho práci. Musí se v tvé společnosti cítit příjemně.
  4. I ty se pokus o nějaký vtip. Buď uvolněná a dej mu najevo, že se s ním cítíš báječně.
  5. Jakmile se bude rozhovor schylovat ke konci, požádej ho o číslo. Můžete si po té psát SMS, je to daleko zajímavější, než chatování přes Face.

Tipy a triky

  • Vezmi si raději žvýkačku, tím nic nezkazíš.
  • Ujisti se, že máš dobře udělaný make-up, poslední pohled do zrcátka a jde se na to.
  • Zbytky svačiny na tváři jsou naprostým propadákem, zkontroluj se.
  • Uprav si vlasy.
  • Připrav se na odmítnutí, možná má přítelkyni.

Někomu se tento článek bude zdát jako kravina, volání do prázdna. Ani já jsem neměla tolik odvahy ho napsat, než mě o to jedna slečna požádala:)
Proč jako kravina? Kluk přece není stroj, neexistuje na něj jednoduchý manuál, jak se k němu chovat, co říkat (či co mačkat:D), možná proto mají dívky tolik otázek na toto téma, protože kluci nám nic neřeknou, o žádná tajemství se v podstatě nepodělí a tak všechno zůstává na nás:) Proto vám nedoporučuju držet se naprosto přesně toho, co vám tady napíšu - každý kluk je přeci jiný a to co se líbí jednomu, může vadit druhému… Zkusím vám sem napsat jen pár rad:)
První pravidlo bude to, že své pocity mu nesmíte předhodit, po deseti dnech, co se znáte. Snažte se to brát s chladnou hlavou. Jakmile na kluka vysypete moc informací (a ještě ke všemu horlivě), tak většinou uteče. Vždyť času je dost - ale to neznamená, že si ho nebudete vůbec všímat.
Komunikujte! Určitě nejlepší rada, protože když o vás kluk nebude vědět, nebude mít ponětí o tom co vás baví, co děláte ve volném čase, tak ho můžete zaujmout pouze vzhledem - a to se tak často nestává:). Jakmile to půjde, tak si prostě povídejte: o tom co jste dělali o víkendu, co budete dělat, taky se ptejte na jeho zájmy - aby věděl, že se o něj zajímáte:)
Řekněte si o kontakt. At už o facebook, icq či xteen, prostě mu o něj řekněte (pokud to dříve neudělá on). V tuto chvíli už mu snad bude jasné, že na něj totálně kašlete a že nevíte, kdo to vůbec je.
Pozvěte ho někam. V téhle době už se nehraje na to, že na rande zvou jen muži ženy, už je to v podstatě naopak. Chlapi jsou líný a tak se otěží musíme chytat my. Zjistěte třeba jaké filmy má rád a až bude v kině nějaký dobrý, tak se ho pokuste pozvat. Ale co odmítnutí? Stává se… Musíte jen sledovat jak vás odmítne, pokud proto že vážně nemůže, tak to zkuste příště,ale pokud vám řekne strohé ne, tak je jasné, že s ním to asi velkou budoucnost mít nebude.
A jak mu vyjádřit své city? Myslím, že tu správnou chvíli poznáte, občas to ani není potřeba - vyplyne to tak nějak ze situace. Ale pokud se to vážně chystáte udělat, zařiďte abyste byli sami - určitě bude reagovat jinak ve škole, venku, s kamarády nebo bez kamarádů:)

Udělej si test, jestli umíš sbalit kluka na http://krasna.cz/

zpracovala vaše Si

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama