"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Jak sbalit holku

7. prosince 2015 v 19:00 | Si |  Jak sbalit...

Jak na holku? Vypracuj ze sebe Borce.

Nemusíš mít svaly jako Arnold, aby tě holky okukovaly. Taky nepotřebuješ být kdovíjak úžasně romantický, aby tě měly rády. A nepotřebuješ přečíst knížku vtipů, aby se s tebou zasmály. Přitom tyhle 3 věci (okukovat, mít rád, zasmát se) jsou pro vztah s holkou naprosto klíčové! Jak jich dosáhnout?Smějící se
Důležitý jsou jiné přednosti.
Sebejistota.
Smysl pro humor.
Schopnost v něčem vyniknout.
Schopnost tu výše uvedenou schopnost "prodat".
Musíš na sobě pracovat. Bez práce nejsou koláče (ani holky). Tak to v životě je - něco za něco. Takže jestli chceš u holek uspět, musíš přeřadit na jiný životní styl (pokud jsi tak již neudělal)!

Začni si věřit

Jasně, to se píše všude. A je to sakra pravda, takže to holt bude i tady. Bez sebedůvěry se při balení holek neobejdeš, leda bys chtěl nějakou panovačnou saň, co z tebe bude mít akorát tak chodící peněženku. Což nechceš. Holku rád někam pozveš, ale musíš to mít pod kontrolou. To je ostatně jeden z charakteristických znaků správnýho chlapa. Mít věci pod kontrolou. (A holky to poznaj a po zásluze oceněj, to se neboj)

Buď svůj a působ pozitivně

To zahrnuje i ten smysl pro humor. Schválně píšu "zahrnuje" a "smysl pro humor" - není to o tom chodit a vyprávět vtipy. To potom u holek nebudeš kluk, ale chodící sborník keců - a s tím chodit nebudou. Holka chce kluka. Když budeš mít ke spoustu (ne ke všem!) věcem trefnout vtipnou poznámku, holku pobavíš 100x víc, než když jí povíš sebelepší vtip. Ten se ti bude hodit, jen pokud souvisí se situací.
Tohle v sobě skrývá i druhou stránku věci. Umět si udělat srandu ze sebe. Jo, těžký. Ale dost výhodný. Kluk, co to umím má úspěch u holek. Holka, co to umí, má úspěch u kluků. Sám přece necheš nějakou zakomplexovanou káču, která nepochopí dobře mířenou poznámku a urazí se.

Zvládní něco lépe než ostatní

Další velká výhoda. Vyniknout v něčem. Nemusíš být nejlepší fotbalista ve třídě/škole/městě (to by bylo samozřejmě super, ale stačí i mnohem méně.) Najdi si zábavu, co tě uspokojuje a snaž se být dobrý právě v tom. A počítače nejsou tak tabu, jak si někdo myslí. Jen to musíš umět o to lépe prodat.
Obecně - čím je tvoje plus blíž všeobecnýmu povědomí, tak tím snáz získáš uznání. A naopak. Vzhledem k tomu, že kompy jsou povětšinou pejorativně braná schopnost ("Hele, ajťáák"), musíš se specializovat na něco, co můžeš ukázat. Když budeš dobrej grafik, máš u holek hodně bonusovejch bodů. (Malé moudro: Grafik a umělec jsou jediný povolání, kde se můžeš oblíknout jako debil, a ostatní tě budou hodnotit o to lépe!)

A jak to teda prodat?

Nesmíš o tom mluvit moc často sám od sebe. Novinky pochopitelně hlas, úspěchy taky, neúspěchy trochu přeber, než je řekneš. Nedělej ze sebe boha, pravděpodobně se vždycky najde někdo lepší, stačí, že ostatní (a tvoje holka) budou vědět, že to umíš. A že to umíš dobře. Tím to hasne, dál si to řeknou třeba sami.
Na druhou stranu to nesmíš podceňovat! Když tě někdo pochválí, nebraň se, užij si to. Pokud máš pocit, že tě chválí neprávem, řekni, že to nestojí za řeč aodůvodni to. Jinak budeš za exota.
Dalším faktorem je péče o sebe. Zní to trochu teple, ale není to tak. Neboj se si kupovat příjemný voňavky a taky je používat. Holky to milujou! (Ocet není voňavka, vůně na záchod také ne.)
Dej pozor na svoje nehty a občas si natři ruce, ať je nemáš suchý. Kup si klučičíprstýnek a/nebo přívěšek na krk. Všechny tyhle detaily holky vnímají a oceňují je.
Nechoď v hadrech, ale trochu jdi s módou. Nemusíš kopírovat poslední výstřelky Lady Gaga, stačí, když budeš chodit jako člověk, co umí poznat hezký oblečení. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka.
No a poslední věcí je naučit se mluvit. Nebuď nervózní při kecání s holkama. Nemluv tolik sprostě a vyjadřuj se přímočařeji. Občas je kluk za vola, jelikož řekne třem holkám vtipnou hlášku, kterou ony nepochopí (to se prostě stává). Jenže zatímco kluk to nepochopí a jde dál, holka to děsně řeší - proč jsi to řekl, proč zrovna takhle, co to znamená, kdes k tomu přišel atd... Jak která pochopitelně, ale radši se přílišným nedorozuměním vyhni.
Co dál?! Jestli tě něco napadá, napiš do komentářů dole. A jestli tě nic nenapadá, tak to pošli kámošům na facebooku a běž sbalit nějakou holku!

zpracovala vaše SiUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama