"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Dárek pro holku

8. prosince 2015 v 15:11 | Si |  Dárky

Ahojky, určitě si lámeš hlavu co dáš své holce k vánocům. Podle horoskopu to jde snadno.Smějící seBERAN (21. 3.-20. 4.)

Lidé ve znamení Berana jsou energičtí, nesnášejí nudu, avšak vše podnikají pouze v zájmu svých vlastních potřeb. Ty jsou totiž na prvním místě. Při výběru dárku musíte myslet výhradně a jen pouze na jejich duši.

Žena: Dámy narozené v tomto znamení jsou zpravidla úspěšné ve svých profesích, a nezřídka se pro něco vyloženě nadchnou tak, že nevidí nalevo ani napravo. Pokud se před vámi o nějakém takovém svém snu zmínily, nezpochybňujte ho, ale začněte ho plnit. Jestli to nevyjde, nezoufejte, vášnivá Beranice si potrpí na kosmetiku, módu, nádherné vůně. Kupte drahý parfém (šetřit se nevyplácí) nebo saténovou košilku. Luxusní krémy na omlazení či vyživení pleti se taktéž neminou účinkem, nicméně obdarovat se musí s grácií, neboť dát najevo Beranici, že "stárne", by ji urazilo.

BÝK (21. 4.-21. 5.)

Citlivý cestovatel a dobrodruh, který toho však málokdy hodně namluví, protože není příliš družný. Tak, jak z něj dostat informaci, co by si přál pod stromeček? Nejradši klid, odpověděl by, kdyby tuto otázku dostal. Ehm, to ale přeci nejde…

Žena: Její pohled značí skrytou duchovní sílu, avšak četba filozofických knih ji radostí neomráčí. Býčí delikátní čich má rád čisté vůně, ale výjimky volí exotický parfém. Žena rozená v tomto znamení vyniká přirozeným kulinářským talentem, což nahrává koupi kvalitního nádobí nebo spotřebičů. Jelikož je uvnitř přirozená a miluje přírodu, ocení cokoliv, co se týká turistiky a jízdy na koních. Dává přednost jednoduchému, účelnému a pohodnému oblečení (žádné krajkové výstřelky), a očekává, že dárky pro ni budou harmonické a krásné.

BLÍŽENCI (22. 5.-21. 6.)

Netrpělivá a neklidná povaha Blíženců připomíná počasí, neboť jejich osobnost se mění tak rychle, že co je baví dnes, zítra již nemusí platit. Jelikož ale většinou mají vybraný vkus, na Vánoce jim darujte oblečení nebo elektroniku.

Žena: Charakterizuje ji rozmarnost, ale jak u které - jsou výjimky neholdující pozemským vášním, ale zato venkovním sportům. Není fádní ani stereotypní (dobrodužnou a temperamentní povahu nezapře). Neurazí se, pokud dostane poukázku na adrenalinový nebo romantický zážitek. (Na permanentky všeho druhu ale pozor, to už je pro ni příliš zavazující.) I když někdy působí nepřístupně, umí být smyslná, když ovšem sama chce. Proto ocení kvalitní a drahé spodní prádlo, ty rozvernější i erotickou pomůcku (třeba nový We-vibe, o kterém jsme tu nedávno psali). Nezapomeňte, že je to žena mnoha tváří a fantazií, která nemá ráda nudu!

RAK (22. 6.-23. 7.)

Proměnlivé nálady podle fáze Měsíce a občas bouřlivé emoce. Tak to jsou lidé ve znamení Raka. Milují vtipy, i když je často sami neumějí vyprávět. (Knížku s anekdotami si ale vždy přečtou rádi.) Dobře se cítí ve vodě, na zahrádce při pěstování květin a zeleniny, a za fotoaparátem.

Žena: Račici neustále trápí obavy, že není dost krásná, chytrá ani milovaná. To nejlepší, co může pod stromeček dostat, je projev lásky. Snubní prsten je zkrátka jen jeden, ale i blyštivá bižuterie věnovaná s upřímnými city dokáže zázraky. V praktické sféře zaboduje nádobí a různé doplňky šéfkuchaře, neboť pro typickou Račici je kuchyň posvátným místem. Ani ve vetešnictví a starožitnictví nešlápnete vedle z důvodu duchovního přesvědčení ženy - Raka, která nad starými i rozbitými věci sentimentálně rozjímá.

LEV (24. 7.-23. 8.)

Je neúnavným vědátorem, který má v oblibě poučovat a udílet rady. Proto ocení odbornou literaturu a vše, co mu pomůže vědět víc. (Spisovatelé a básníci stejně mají jeho obdiv.) Když připojíte i lichotky a zbožné věnování, zatetelí se blahem!

Žena: Pro dámu narozenou v tomto znamení je určený blahobyt a lesk pořízený z prestižních míst - výprodej není nic pro ni. Jako kdyby se žádalo o audienci u královny. Dary musí být honosné, vybrané s maximálním vkusem, drahé a nejlépe zabalené ve stylovém obalu. Odpusťte jí marnivost, ona už je taková. To ale neznamená, že neoplácí stejnou mincí! Jelikož si zakládá na péči o sebe, vždy uvítá kosmetiku a drogerii. Ráda se oddává pečujícím rukou. Málokdy si ráda sama upravuje vlasy, což nahrává poukázce ke kadeřníkovi, nebo hýčkání v kosmetickém salonu. Mezi její oblíbené oblečení patří to z měkkých a vlněných látek, francouzská a italská móda.

PANNA (24. 8.-23. 9.)

Zrozenci ve znamení Panny mají smysl pro detail, a samozřejmě jsou velmi praktičtí. Extrémně dbají na čistotu, z čehož vyplývá jejich náročnost na svůj zevnějšek. I když si hrají na "kamennou tvář", často podléhají citové nerovnováze z důvodu pracovního vytížení, takže uvítají dárky v podobě meditační hudby, aromaterapie, vonných uklidňujících olejů, čaje…
Žena: Jemnost a krása Panen je spjata hlavně s přírodními výtvory, neboť jejich elementem je země. Ženy tohoto znamení milují koncerty, divadelní hry, knihy. Proč jim něčím takovým neudělat radost? I když jsou většinou realistické, jejich mysl koketuje s tajemnem a magií. Dobře vědí, že darované karty, amulet nebo krystaly jsou požehnáním. Jejich praktičnost zase dychtí po vědění z oblasti manuálně zručných prací. Dejte jim příručku a ostatní pomůcky, a za pár dní se těšte třeba na háčkované spodní prádlo (mimochodem to je také vhodný dar). A na děkování, jak si u toho odpočinuly. Jelikož si potrpí na zdravý životní styl a výživu, úsměv na rtech jim vykouzlí např. tlakový či parní hrnec (pochopitelně s funkcí Vitamin plus) nebo domácí pekárna.

VÁHY (24. 9.-23. 10.)

Váhy charakterizuje citová rozkolísanost. Pověstné misky v líném pohybu se nezapřou. Jakožto intelektuálně založení lidé jsou rádi obdarováváni věcmi s uměleckou nebo duchovní hodnotou. Za vše hovoří jejich láska ke kinematografii (obzvláště té české) a tištěnému slovu.
Žena: Žena Váhy je romantická duše, i když to tak na první pohled vůbec nemusí vypadat. Váží si citových projevů schovaných za jemný šperk, vkusný řetízek, parfém nebo krásné šaty. Trvalá hodnota darovaných věcí jí připomíná, že na světě není sama, a to ona moc potřebuje! Dále si většinou zakládá na stříbrných příborech, porcelánu a dobrém víně. Její rozháraná duše sem tam potřebuje uklidnit, k čemuž může dopomoci album meditační hudby. Chuťové buňky příjemně obalí košíček sladkostí, které nade vše miluje.

ŠTÍR (24. 10.-22. 11.)

Štír je moudrý, zajímá se o náboženství, i když se nemusí stát vyloženě věřícím. Jeho vlastností je zvídavost všeho druhu a vášeň - nejen v milostné sféře. I když se tváří jako chladný kámen, uvnitř sálá erotická povaha. Cokoliv z této oblasti si u něj vyslouží zájem.
Žena: Dáma ve Štíru má sklony žít v přepychu a ráda okouzluje těžkými parfémy prestižních značek. Z očí jí kouká magie a chtíč studia okultních věd. Kniha stínů, Encyklopedie magie, Tibetská kniha mrtvých… To ji bude zajímat ze všeho nejvíc! (Stejně jako prestiž, po které touží.) Od muže ráda přijme decentní intimní šperky, které v ní probudí vášeň. Klipsy na bradavky, ale i poloprůsvitné noční košilky, sexy šaty s leopardím vzorem, saténový župánek nebo síťované negližé jsou věcmi, určenými právě pro ženy ve znamení Štíra.

STŘELEC (23. 11.-21. 12.)

Upřímní, inteligentní lidé s nevyčerpatelnou energií… Tak to jsou Střelci. Typický zástupce je přitahován nebezpečím a vzrušuje ho rychlost a riziko. Tajné závody sportovních aut? Pilotní nebo kapitánské zkoušky na loď? Proč ne! Všechno to chce mít a dokázat!
Žena: Jako každá žena, i ta narozená ve znamení Střelce miluje hezké šaty, i když v tomto případě není třeba volánků a posledních trendů - důležitá je spíš účelnost a pohodlnost. I přesto, že umí být pravou dámou, je spíš sportovního typu, takže svěží, lehké vůně skvěle dotvoří její image. Ráda cestuje a poznává nové věci, tak ji obdarujte otevřenou poukázkou od cestovní kanceláře, kvalitními zavazadly nebo adrenalinovým zážitkem v podobě jízdy v porsche nebo seskoku padákem. Její koketnější stránka povahy uvítá jednoduché, ale svůdné prádélko - třeba korzet vhodný i pro běžné nošení.

KOZOROH (22. 12.-20. 1.)

Jakmile cítí možnost postupu nebo vzdělání, neváhá čapnout příležitost za pačesy. Je aktivní, sportovní a touží po obdivu. Dejte mu ho a věnujte mu k Vánocům pocit, že je pro vás ten nejlepší!
Žena: Charakterizuje ji svěží, přírodní krása, která většinou nepotřebuje dalších úprav. Typická žena v Kozorohu má citlivou pokožku, takže speciální kosmetika (třeba z konopí) může být nápomocna i zdravotně. Patrně také vyniká nějakým uměleckým talentem, takže nutně potřebuje pomůcky. Maluje? Kupte jí štětce a plátno. Zpívá? Zařiďte jí zážitek - nahrání vlastní písně. Jinak velmi dobře vnímá dobrou hudbu a díky své neustálé tělesné touze s úsměvem přijme erotický dárek typu síťovaného body nebo jednoduché košilky ze saténu (nevinná cudnost). A čím méně látky, tím více svobody pro jejího ducha!

VODNÁŘ (21. 1.-19. 2.)

Je fascinován politikou, sportem, rychlými auty, zvířaty, lékařskými objevy a bůh ví čím ještě. Srší z něj individualita, žije budoucností, a jeho neustále aktivní mozek potřebuje meditace jako sůl. Co by si přál najít pod stromečkem? Mystiku, překvapení, ale klidně i peníze - sám je považuje za vhodný dárek.
Žena: Peníze ani přehnaný luxus pro ni nejsou důležité. Žena ve Vodnáři preferuje individuální módu, osobité kombinace, sem tam až bláznivý styl oblékání a extravagantní účesy. Radost jí udělají tarotové karty, bioregulační magnetický náramek odstraňující škodlivé záření z přístrojů (i špatně naladěných osob), čistou a svěží vůni, gel pro delší a hustší řasy… V hloubi duše je romantická, praktická a někdy až plachá, ale ráda podléhá nutkání zkoušet nové způsoby a postupy - takovým supermoderním kuchyňským robotem se klidně pochlubí. A propos: Nepotřebuje náhodou nový mobilní telefon?

RYBY (20. 2.-20. 3.)

Sentimentální Rybičky mají svůj svět, ve kterém si idealizují život. Jeho součástí je i láska a romantika, která je tím největším darem. Výhodou je, že ať dostanou jemný šperk, parfém nebo kosmetiku, vždy jim srdce pookřeje.
Žena: Jemná, éterická bytost s plachými kořeny uvítá lacinou voňavku, stejně jako luxusní parfém. Jakákoliv péče o zevnějšek sklidí úspěch. Slabost pro tajemné věci ji vhání do náruče esoteriky a literatury o ní. Módní doplňky by měly být na úrovni, zvláště kabelka z dílny známého návrháře si čestné místo ve skříni zaslouží. Šperkovnice s jemným, romantickým kouskem na krk nebo prst ženu Rybičku okouzlí. Ale i originální předměty ze starožitnictví, které mají svoji duši, jsou pro ni zajímavou pozorností. Stejně tak jako dotyk krajek a saténu prostřednictvím chlípně vyhlížejícího spodního prádla.


Tak hezké nakupování!!Smějící se
zpracovala vaše Si
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama