"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život." -John Lennon

Prosinec 2015

co jsem dostala od Ježíška

25. prosince 2015 v 21:33 | Arašíd |  Arašídina popelnice :D
ahoj!!!
článek byl moc dlouhý tak jsem ho přesunula někde jinde,kde budou všechny dlouhé články :)
klikněte zde

je jedno,jestli budete komentovat tady nebo tam :)

děkuji za pochopení :)

Testy lásky ♥♪

25. prosince 2015 v 20:47 | Arašíd |  Testy ♥♥♥♪
Ho,ho happy christmas :D
ok.Čau!!!Tak jaký byl Ježíšek???
No,v tomhle článku tohle rozhodně rozebírat nebudeme.
Prvně měl být tento článek o tom,kolik % lidí se za rok 2015 zamilovalo,ale google mi tam vyhledal testy láskyS vyplazeným jazykemTak jsem se rozhodla že ok,tak to tu dám :)))

Budou zde odkazy na různé testyLíbající

Test_1

laskotest.cz‎


testy lásky


Veselé vánoce !!!

24. prosince 2015 v 10:43 | Arašíd,Bella,Si
Ahoj Všichni!!!
přejeme všem veselé vánoce,ať ježíšek dá pod stromeček to,co jste si přáli :))))
Copak by jste chtěli??? Nový mobil ? :D
Napište do komentářů !!!
ARAŠÍD:chci dotykáč samsung galaxy s3 mini bílý !!! :D

Jak prožít vánoce v klidu

12. prosince 2015 v 15:28 | Arašíd |  Vánoční/zimní amosféra

Ahoj,připravila jsem si pro vás článek o vánocích bez stresu :) Bavte se !

Připravil/a : veselevanoce.cz
Vánoce se opět nezadržitelně blíží. Období příprav, shánění dárků, uklízení a pečení cukroví mnozí prožívají ve stresu, který je ale zbytečný. Máme pro vás několik rad, jak zůstat v klidu a předvánoční i samotnou vánoční dobu si maximálně užít.

V obchodech se vánoční výzdoba a nabídka objevuje každý rok vždy o něco dříve a my se pomalu, ale jistě, dostáváme do předvánočního období, které je pro mnohé stresovým obdobím. Stres je ale zbytečný, dá se poměrně snadno vyhnout. Stačí jen nepodlehnout obchodníkům, chtít si předvánoční dobu i samotné Vánoce užít a třeba i využít několik našich rad.

Neuklízejte sami

Většina žen chce mít na Vánoce perfektně uklizeno. Některé to berou jako svoji typickou ženskou povinnost, jiné se domnívají, že to prostě udělají nejlépe, ale neuvědomují si, že už tím jim vznikají minimálně časové problémy. Na úklidu se může podílet celá rodina - utřít prach, vyluxovat a další podobné běžné činnosti přeci může udělat i muž nebo děti. Nemá také žádný význam se snažit byt dokonale uklidit dva měsíce před Vánocemi, úklid jednotlivých prostor se přece může udělat postupně třeba v průběhu listopadu a na začátku prosince.

Nespěchejte

Vánoce mají být svátky klidu a pohody, přesto si z nich ale mnozí udělají svátky ve znamení shonu a spěchu. Na internetu nebo v obchodech hledáme inspiraci na dárky, ženy vyhledávají různé recepty na cukroví a přemýšlí, kdy ho upečou… ale na sebe přestáváme mít čas. Domluvte se a alespoň jeden nebo dva dny v týdnu buďte spolu, užijte si společné odpoledne nebo večer. Domluvte se, že dárky nejsou to nejdůležitější a opravdu nikam zbytečně nespěchejte. Na konci října je do Vánoc přece času dost!

Dárky

Obrázek
Dárky nám způsobují asi ten největší stres - i ten je ale zbytečný. Někdo nemá nápady, někdo finance a řeší to třeba nevýhodným úvěrem, další tráví desítky hodin na internetu a všichni si myslí, že bez hromady dárků pod stromečkem by to nebyly ty správné Vánoce. Mnohem lepší je se dárky až tak nestresovat a domluvit se, že dárky nejsou o jejich velikosti, množství nebo ceně, ale především o radosti.

Klid a pohoda

Předvánoční atmosféra se začíná objevovat už v listopadu a velmi často ji vnímáme negativně s pocitem, že její hlavní účel je, aby z nás obchodníci dostali co nejvíc peněz. V podstatě to tak je, ale na nás záleží, jestli jim podlehneme. Předvánoční atmosféru si přece můžeme a hlavně určitě chceme užít! Berte vše tedy tak, že Vánoce se blíží, jděte se s blízkými jen tak projít, vnímejte vše hlavně pozitivně a najednou zjistíte, že Štedrý den je za dveřmi a vy jste v klidu a pohodě - a o tom přece Vánoce jsou!

Dárek pro kluka

8. prosince 2015 v 15:28 | Si |  Dárky

Ahoj, nevíš co bys koupila svému klukovi? Neboj já ti ráda poradím.Usmívající se
BERAN (21. 3.-20. 4.)

Lidé ve znamení Berana jsou energičtí, nesnášejí nudu, avšak vše podnikají pouze v zájmu svých vlastních potřeb. Ty jsou totiž na prvním místě. Při výběru dárku musíte myslet výhradně a jen pouze na jejich duši.
Muž: Stvoření s věčně mladistvou aurou, které z rukávu sype jeden tvůrčí nápad za druhým. Miluje výzvy a romantiku. Pro svoji dobrodružnou povahu ocení praktické dárky od outdorového oblečení a kompasu po domácí meteostanici nebo krokoměr. Jako výzvu pojme poukázku na adrenalinový zážitek. S přihlédnutím na uklidnění mysli tajně touží po své hračce - mini vrtulníku na dálkové ovládání, akrobatickém drakovi… Jestli má rád hudbu, neváhejte se pustit do koupě nějakého nástroje, nebo třeba nových strun do toho starého.

BÝK (21. 4.-21. 5.)

Citlivý cestovatel a dobrodruh, který toho však málokdy hodně namluví, protože není příliš družný. Tak, jak z něj dostat informaci, co by si přál pod stromeček? Nejradši klid, odpověděl by, kdyby tuto otázku dostal. Ehm, to ale přeci nejde…
Muž: Býkovi imponuje symfonie a umění, zvláště obrazy. Když ho obdarujete hudebním albem, které je jen těžce k sehnání, zabodujete. Nemáte žádný tip? Tak vězte, že Býk dále miluje sport, trampování, někdy i procházky nebo zahradničení. V hobby centru tak určitě pořídíte! Nadšený bude z knihy o rytířích z templářského řádu nebo životopisu nějakého slavného vůdce. Předplatné ryze mužského časopisu s poodhalenými dívkami na obálce také není od věci.

BLÍŽENCI (22. 5.-21. 6.)

Netrpělivá a neklidná povaha Blíženců připomíná počasí, neboť jejich osobnost se mění tak rychle, že co je baví dnes, zítra již nemusí platit. Jelikož ale většinou mají vybraný vkus, na Vánoce jim darujte oblečení nebo elektroniku.
Muž: Muž ve znamení Blíženců velmi rád a často telefonuje, což vyplývá z jeho družné, přátelské povahy. Potrpí si na kvalitu a funkčnost, takže vhodným darem je mobilní telefon, nebo náhradní baterie do něj, handsfree do auta či elektronika, jejímž vzhledem (nebo chutí např. kávy z kvalitního přístroje) se může chlubit známým. (Jeho slabostí je drahé oblečení známých značek, které můžete pořídit v outletových obchodech, stejně tak jako luxusní parfémy z poslední kolekce, které dávají vyniknout jeho sexualitě.) Je to nad váš finanční limit? Nevadí. Darujte mu klidný spánek ve formě bylinkových a uklidňujících čajů, protože Blíženec je k nespavosti velmi náchylný.

RAK (22. 6.-23. 7.)

Proměnlivé nálady podle fáze Měsíce a občas bouřlivé emoce. Tak to jsou lidé ve znamení Raka. Milují vtipy, i když je často sami neumějí vyprávět. (Knížku s anekdotami si ale vždy přečtou rádi.) Dobře se cítí ve vodě, na zahrádce při pěstování květin a zeleniny, a za fotoaparátem.
Muž: Opravdový Rak je zpravidla k poznání kvůli své konzervativní a formální módě a neustále kalkulující mysli. Nepotrpí si na okázalé a velké nášivky ukazující jméno výrobce. Volte proto decentní, ale sportovně-elegantní svršky. Značka: kvalitní. Pokud si netroufáte odhadnout velikost boxerek nebo polokošile, zahrňte do výběru nádech vzrušení ze zahraničních cest nebo romantických víkendů v horách spojených s poznávacími cestami. Sázkou na jistotu je ale minulost. Nevěříte? Jistou dávku vzrušení v něm vyvolává historie a vše, co se jí týče (výrazné osobnosti dějin, předkové, sbírání starožitností nebo údajů do rodokmene). Pamatujte: Co je staré, to je dobré! Takže navštivte cestovní kancelář, knihkupectví nebo starožitnictví. Cestou se zastavte v lékárně a pořiďte vitaminy posilující imunitu, protože Ráčci často podléhají nachlazení. (A ocení, když se o ně s láskou pečuje.)

LEV (24. 7.-23. 8.)

Je neúnavným vědátorem, který má v oblibě poučovat a udílet rady. Proto ocení odbornou literaturu a vše, co mu pomůže vědět víc. (Spisovatelé a básníci stejně mají jeho obdiv.) Když připojíte i lichotky a zbožné věnování, zatetelí se blahem!
Muž: Lev je král, a proto je třeba se k němu tak chovat! Miluje honosné věci a nákladné dary, maličkosti považuje za samozřejmost, protože on si to přeci zaslouží. Oceňuje krásu, rád se chlubí partnerkami, majetkem a penězi. Drahé společenské obleky, kvalitní obuv, hodinky (samozřejmě ty nejlepší z obchodu), prsten… Je vlastně jedno, co za dárek dostane, ale hlavně musí být zaštítěn luxusní značkou. Lev má naštěstí i svoji lidštější stránku, a to manuální zručnost a chuť opravit, co se dá, a vyrobit třeba vlastní nábytek. Pokud mu k tomu poskytnete prostředky, bude jeho touha dokázat to o to větší. (Sentimentalita mu nedovolí nechat takovou výzvu bez povšimnutí.)

PANNA (24. 8.-23. 9.)

Zrozenci ve znamení Panny mají smysl pro detail, a samozřejmě jsou velmi praktičtí. Extrémně dbají na čistotu, z čehož vyplývá jejich náročnost na svůj zevnějšek. I když si hrají na "kamennou tvář", často podléhají citové nerovnováze z důvodu pracovního vytížení, takže uvítají dárky v podobě meditační hudby, aromaterapie, vonných uklidňujících olejů, čaje…
Muž: Panáčkův obdiv si získávají spolehlivé věci od elektroniky a holicích strojků po bavlněné ponožky. Protože má respekt ke vzdělání, naučná literatura, díky které může objevit nové obzory, na něj udělá dojem. Není nutné obdarovávat ho okázalými a honosnými dary třpytivého vzezření, falešná cingrlátka stejně nepovažuje za pravý výraz náklonnosti. To ale lahev vybraného vína, zastřihávač fousů nebo vlasů, se kterým si každý den bude moci upravovat svůj již tak pěstěný vzhled, je něco jiného! Na péči o zevnějšek, zdraví a intelekt ho nachytáte vždycky.

VÁHY (24. 9.-23. 10.)

Váhy charakterizuje citová rozkolísanost. Pověstné misky v líném pohybu se nezapřou. Jakožto intelektuálně založení lidé jsou rádi obdarováváni věcmi s uměleckou nebo duchovní hodnotou. Za vše hovoří jejich láska ke kinematografii (obzvláště té české) a tištěnému slovu.
Muž: Co pod stromeček nadělit muži, který má přehled o kulturní a politické sféře, rád objevuje novinky a tíhne k ženské kráse a jiskřivé erotice? Aby si o tom všem mohl v klidu rozjímat za poslechu tiché hudby nebo rozhlasových her, obstarejte mu hudební polštář se zabudovanými reproduktory a audio konektorem pro napojení ze všech možných přístrojů. Binární hodinky se speciálním ukazatelem času na něj jistě také udělají dojem. Pokud víte o volném místě na zdi, vyplňte ji mapou světa z roku, kdy jste ještě nebyla na světě. Dějiny "na papíře" jsou tím pravým osvěžujícím darem pro jedince s vlastním světem, který toto malé-velké překvapení bude opečovávat.

ŠTÍR (24. 10.-22. 11.)

Štír je moudrý, zajímá se o náboženství, i když se nemusí stát vyloženě věřícím. Jeho vlastností je zvídavost všeho druhu a vášeň - nejen v milostné sféře. I když se tváří jako chladný kámen, uvnitř sálá erotická povaha. Cokoliv z této oblasti si u něj vyslouží zájem.
Muž: Vládne vášní i rozumem současně. Zajímá ho tajemství života a smrti, záhady, filozofie, tajemství existence. Poznávací víkend v exotických místech opředených mystikou jsou tím pravým darem. Nebo naopak: wellness pobyt, aby uklidnil svoje myšlenky. Během relaxační masáže si může aspoň pročítat o divech světa nebo mimozemské civilizaci z knihy, kterou ho obdarujete. Nicméně pro svoji lásku k hudbě by si nejradši pořídil nahrávací studio, ale i jeho prohlídka s ním zacloumá. Na Štírovu dobře ukrývanou touhu po sexu poukážete, když se pod stromkem z nenápadného balíčku vyklube kamera s instrukcemi a příručkou Jak natočit vlastní erotické video, parfém s feromony či luxusní masážní olej.

STŘELEC (23. 11.-21. 12.)

Upřímní, inteligentní lidé s nevyčerpatelnou energií… Tak to jsou Střelci. Typický zástupce je přitahován nebezpečím a vzrušuje ho rychlost a riziko. Tajné závody sportovních aut? Pilotní nebo kapitánské zkoušky na loď? Proč ne! Všechno to chce mít a dokázat!
Muž: Jelikož většinou vyhledává povrchní vztahy, nad romantickými dárky se srdíčky nešťastně povzdychne. Jo, kdyby tak dostal nějakou sportovní pomůcku, lahev výborné kořalky nebo nový cestovní kufr na kolečkách, to by bylo jiné. Lásku ke sportu nezapře, stejně jako k táboření, cestování a hazardním hrám. Podívat se do Las Vegas by pro něj jistě nebylo špatné, ale nad balíčkem skrývajícím náhradní díl na jeho tuningem upravené auto, ho udělá šťastným. A znáte tu věcičku, která na sebe díky tleskání začne upozorňovat? Kupte mu ji, protože neustále ztrácí klíče a peněženku. Jinak zajásá nad dobrým jídlem, sportovními přenosy a erotikou. To je vše, co k Vánocům potřebuje.

KOZOROH (22. 12.-20. 1.)

Jakmile cítí možnost postupu nebo vzdělání, neváhá čapnout příležitost za pačesy. Je aktivní, sportovní a touží po obdivu. Dejte mu ho a věnujte mu k Vánocům pocit, že je pro vás ten nejlepší!
Muž: Má hlad po vzrušení a dobrodružství. Z minuty na minutu si vezme batoh a vyrazí na výlet. Proto se mu hodí kompas, GPS, soubor map. Ale nenechte se mýlit jeho horlivostí, rodina je pro něj základ všeho. Uvnitř je romantický a vůbec by mu nevadilo dostat sbírku básní. Klidně sama vytvořte dáreček, kterým mu ukážete, co pro vás znamená! Někteří Kozorozi trpí na chronické nemoci - většinou kvůli dlouhodobým depresím, takže je v rámci zdraví vhodné je obdarovat vitaminy a bylinkovými čaji na uklidnění. Jejich praktickou stránku potěší moderní WiFi hodinky, které mu mj. bezpečně ukážou signál pro připojení na internet. (Stačí zadat do vyhledávače - cena příjemně překvapí.)

VODNÁŘ (21. 1.-19. 2.)

Je fascinován politikou, sportem, rychlými auty, zvířaty, lékařskými objevy a bůh ví čím ještě. Srší z něj individualita, žije budoucností, a jeho neustále aktivní mozek potřebuje meditace jako sůl. Co by si přál najít pod stromečkem? Mystiku, překvapení, ale klidně i peníze - sám je považuje za vhodný dárek.
Muž: Vodnář miluje změny, experimenty a tajemství, ale nepotrpí si na velkolepá gesta a příliš nákladné dary. Vzrušením je pro něj zvědavost a čekání na rozbalování. Tajemný balíček by mohl obsahovat legendární hru Polarity, elektronickou novinku s nádechem extravagance, předplatné časopisu o vědě a technice, knihu s filozofickou tematikou. Důležitá je hlavně originalita! Vodnář, pokud má ascendent ve Štíru, je také trochu perverzní, takže ho lákají neobvyklé sexuální praktiky. Obdarujte ho pouty nebo bičíkem. Duchovní stránku jeho povahy nejlépe odměníte literaturou o astrologii a předvídání budoucnosti, protože ač technik, neznámo je mu blízké.

RYBY (20. 2.-20. 3.)

Sentimentální Rybičky mají svůj svět, ve kterém si idealizují život. Jeho součástí je i láska a romantika, která je tím největším darem. Výhodou je, že ať dostanou jemný šperk, parfém nebo kosmetiku, vždy jim srdce pookřeje.
Muž: Romantický Rybák miluje hýčkání ve wellness centrech, termálních lázních, dále masáže a solárium, takže dárkový poukaz na odpočinkovou proceduru nadšeně uvítá. Pro jeho citlivou dušičku je vhodným dárkem cokoliv od srdce, věnované s láskou - společná fotografie v honosném rámečku, prsten, řetízek, spodní prádlo se srdcem velkým jako ozónová díra. Také milují uvolněnou atmosféru, ke které jim dopomáhají aromatické olejíčky, parfémy a drogerie. Jejich kreativita zase ocení pomocníka pro jejich nápady (fotoaparát, dláta na opracování dřeva, malířské plátno s barvami). Rybák zcela jistě sportuje, většinou plave a potápí se, což znamená moc, moc možností výběru od brýlí, manometru, ploutví až po svítilnu. Nebo vyhlídky na dovolenou u moře napřesrok…Hezké nakupování vám přeje Si.Smějící se
zpracovala Si

Dárek pro holku

8. prosince 2015 v 15:11 | Si |  Dárky

Ahojky, určitě si lámeš hlavu co dáš své holce k vánocům. Podle horoskopu to jde snadno.Smějící seBERAN (21. 3.-20. 4.)

Lidé ve znamení Berana jsou energičtí, nesnášejí nudu, avšak vše podnikají pouze v zájmu svých vlastních potřeb. Ty jsou totiž na prvním místě. Při výběru dárku musíte myslet výhradně a jen pouze na jejich duši.

Žena: Dámy narozené v tomto znamení jsou zpravidla úspěšné ve svých profesích, a nezřídka se pro něco vyloženě nadchnou tak, že nevidí nalevo ani napravo. Pokud se před vámi o nějakém takovém svém snu zmínily, nezpochybňujte ho, ale začněte ho plnit. Jestli to nevyjde, nezoufejte, vášnivá Beranice si potrpí na kosmetiku, módu, nádherné vůně. Kupte drahý parfém (šetřit se nevyplácí) nebo saténovou košilku. Luxusní krémy na omlazení či vyživení pleti se taktéž neminou účinkem, nicméně obdarovat se musí s grácií, neboť dát najevo Beranici, že "stárne", by ji urazilo.

BÝK (21. 4.-21. 5.)

Citlivý cestovatel a dobrodruh, který toho však málokdy hodně namluví, protože není příliš družný. Tak, jak z něj dostat informaci, co by si přál pod stromeček? Nejradši klid, odpověděl by, kdyby tuto otázku dostal. Ehm, to ale přeci nejde…

Žena: Její pohled značí skrytou duchovní sílu, avšak četba filozofických knih ji radostí neomráčí. Býčí delikátní čich má rád čisté vůně, ale výjimky volí exotický parfém. Žena rozená v tomto znamení vyniká přirozeným kulinářským talentem, což nahrává koupi kvalitního nádobí nebo spotřebičů. Jelikož je uvnitř přirozená a miluje přírodu, ocení cokoliv, co se týká turistiky a jízdy na koních. Dává přednost jednoduchému, účelnému a pohodnému oblečení (žádné krajkové výstřelky), a očekává, že dárky pro ni budou harmonické a krásné.

BLÍŽENCI (22. 5.-21. 6.)

Netrpělivá a neklidná povaha Blíženců připomíná počasí, neboť jejich osobnost se mění tak rychle, že co je baví dnes, zítra již nemusí platit. Jelikož ale většinou mají vybraný vkus, na Vánoce jim darujte oblečení nebo elektroniku.

Žena: Charakterizuje ji rozmarnost, ale jak u které - jsou výjimky neholdující pozemským vášním, ale zato venkovním sportům. Není fádní ani stereotypní (dobrodužnou a temperamentní povahu nezapře). Neurazí se, pokud dostane poukázku na adrenalinový nebo romantický zážitek. (Na permanentky všeho druhu ale pozor, to už je pro ni příliš zavazující.) I když někdy působí nepřístupně, umí být smyslná, když ovšem sama chce. Proto ocení kvalitní a drahé spodní prádlo, ty rozvernější i erotickou pomůcku (třeba nový We-vibe, o kterém jsme tu nedávno psali). Nezapomeňte, že je to žena mnoha tváří a fantazií, která nemá ráda nudu!

RAK (22. 6.-23. 7.)

Proměnlivé nálady podle fáze Měsíce a občas bouřlivé emoce. Tak to jsou lidé ve znamení Raka. Milují vtipy, i když je často sami neumějí vyprávět. (Knížku s anekdotami si ale vždy přečtou rádi.) Dobře se cítí ve vodě, na zahrádce při pěstování květin a zeleniny, a za fotoaparátem.

Žena: Račici neustále trápí obavy, že není dost krásná, chytrá ani milovaná. To nejlepší, co může pod stromeček dostat, je projev lásky. Snubní prsten je zkrátka jen jeden, ale i blyštivá bižuterie věnovaná s upřímnými city dokáže zázraky. V praktické sféře zaboduje nádobí a různé doplňky šéfkuchaře, neboť pro typickou Račici je kuchyň posvátným místem. Ani ve vetešnictví a starožitnictví nešlápnete vedle z důvodu duchovního přesvědčení ženy - Raka, která nad starými i rozbitými věci sentimentálně rozjímá.

LEV (24. 7.-23. 8.)

Je neúnavným vědátorem, který má v oblibě poučovat a udílet rady. Proto ocení odbornou literaturu a vše, co mu pomůže vědět víc. (Spisovatelé a básníci stejně mají jeho obdiv.) Když připojíte i lichotky a zbožné věnování, zatetelí se blahem!

Žena: Pro dámu narozenou v tomto znamení je určený blahobyt a lesk pořízený z prestižních míst - výprodej není nic pro ni. Jako kdyby se žádalo o audienci u královny. Dary musí být honosné, vybrané s maximálním vkusem, drahé a nejlépe zabalené ve stylovém obalu. Odpusťte jí marnivost, ona už je taková. To ale neznamená, že neoplácí stejnou mincí! Jelikož si zakládá na péči o sebe, vždy uvítá kosmetiku a drogerii. Ráda se oddává pečujícím rukou. Málokdy si ráda sama upravuje vlasy, což nahrává poukázce ke kadeřníkovi, nebo hýčkání v kosmetickém salonu. Mezi její oblíbené oblečení patří to z měkkých a vlněných látek, francouzská a italská móda.

PANNA (24. 8.-23. 9.)

Zrozenci ve znamení Panny mají smysl pro detail, a samozřejmě jsou velmi praktičtí. Extrémně dbají na čistotu, z čehož vyplývá jejich náročnost na svůj zevnějšek. I když si hrají na "kamennou tvář", často podléhají citové nerovnováze z důvodu pracovního vytížení, takže uvítají dárky v podobě meditační hudby, aromaterapie, vonných uklidňujících olejů, čaje…
Žena: Jemnost a krása Panen je spjata hlavně s přírodními výtvory, neboť jejich elementem je země. Ženy tohoto znamení milují koncerty, divadelní hry, knihy. Proč jim něčím takovým neudělat radost? I když jsou většinou realistické, jejich mysl koketuje s tajemnem a magií. Dobře vědí, že darované karty, amulet nebo krystaly jsou požehnáním. Jejich praktičnost zase dychtí po vědění z oblasti manuálně zručných prací. Dejte jim příručku a ostatní pomůcky, a za pár dní se těšte třeba na háčkované spodní prádlo (mimochodem to je také vhodný dar). A na děkování, jak si u toho odpočinuly. Jelikož si potrpí na zdravý životní styl a výživu, úsměv na rtech jim vykouzlí např. tlakový či parní hrnec (pochopitelně s funkcí Vitamin plus) nebo domácí pekárna.

VÁHY (24. 9.-23. 10.)

Váhy charakterizuje citová rozkolísanost. Pověstné misky v líném pohybu se nezapřou. Jakožto intelektuálně založení lidé jsou rádi obdarováváni věcmi s uměleckou nebo duchovní hodnotou. Za vše hovoří jejich láska ke kinematografii (obzvláště té české) a tištěnému slovu.
Žena: Žena Váhy je romantická duše, i když to tak na první pohled vůbec nemusí vypadat. Váží si citových projevů schovaných za jemný šperk, vkusný řetízek, parfém nebo krásné šaty. Trvalá hodnota darovaných věcí jí připomíná, že na světě není sama, a to ona moc potřebuje! Dále si většinou zakládá na stříbrných příborech, porcelánu a dobrém víně. Její rozháraná duše sem tam potřebuje uklidnit, k čemuž může dopomoci album meditační hudby. Chuťové buňky příjemně obalí košíček sladkostí, které nade vše miluje.

ŠTÍR (24. 10.-22. 11.)

Štír je moudrý, zajímá se o náboženství, i když se nemusí stát vyloženě věřícím. Jeho vlastností je zvídavost všeho druhu a vášeň - nejen v milostné sféře. I když se tváří jako chladný kámen, uvnitř sálá erotická povaha. Cokoliv z této oblasti si u něj vyslouží zájem.
Žena: Dáma ve Štíru má sklony žít v přepychu a ráda okouzluje těžkými parfémy prestižních značek. Z očí jí kouká magie a chtíč studia okultních věd. Kniha stínů, Encyklopedie magie, Tibetská kniha mrtvých… To ji bude zajímat ze všeho nejvíc! (Stejně jako prestiž, po které touží.) Od muže ráda přijme decentní intimní šperky, které v ní probudí vášeň. Klipsy na bradavky, ale i poloprůsvitné noční košilky, sexy šaty s leopardím vzorem, saténový župánek nebo síťované negližé jsou věcmi, určenými právě pro ženy ve znamení Štíra.

STŘELEC (23. 11.-21. 12.)

Upřímní, inteligentní lidé s nevyčerpatelnou energií… Tak to jsou Střelci. Typický zástupce je přitahován nebezpečím a vzrušuje ho rychlost a riziko. Tajné závody sportovních aut? Pilotní nebo kapitánské zkoušky na loď? Proč ne! Všechno to chce mít a dokázat!
Žena: Jako každá žena, i ta narozená ve znamení Střelce miluje hezké šaty, i když v tomto případě není třeba volánků a posledních trendů - důležitá je spíš účelnost a pohodlnost. I přesto, že umí být pravou dámou, je spíš sportovního typu, takže svěží, lehké vůně skvěle dotvoří její image. Ráda cestuje a poznává nové věci, tak ji obdarujte otevřenou poukázkou od cestovní kanceláře, kvalitními zavazadly nebo adrenalinovým zážitkem v podobě jízdy v porsche nebo seskoku padákem. Její koketnější stránka povahy uvítá jednoduché, ale svůdné prádélko - třeba korzet vhodný i pro běžné nošení.

KOZOROH (22. 12.-20. 1.)

Jakmile cítí možnost postupu nebo vzdělání, neváhá čapnout příležitost za pačesy. Je aktivní, sportovní a touží po obdivu. Dejte mu ho a věnujte mu k Vánocům pocit, že je pro vás ten nejlepší!
Žena: Charakterizuje ji svěží, přírodní krása, která většinou nepotřebuje dalších úprav. Typická žena v Kozorohu má citlivou pokožku, takže speciální kosmetika (třeba z konopí) může být nápomocna i zdravotně. Patrně také vyniká nějakým uměleckým talentem, takže nutně potřebuje pomůcky. Maluje? Kupte jí štětce a plátno. Zpívá? Zařiďte jí zážitek - nahrání vlastní písně. Jinak velmi dobře vnímá dobrou hudbu a díky své neustálé tělesné touze s úsměvem přijme erotický dárek typu síťovaného body nebo jednoduché košilky ze saténu (nevinná cudnost). A čím méně látky, tím více svobody pro jejího ducha!

VODNÁŘ (21. 1.-19. 2.)

Je fascinován politikou, sportem, rychlými auty, zvířaty, lékařskými objevy a bůh ví čím ještě. Srší z něj individualita, žije budoucností, a jeho neustále aktivní mozek potřebuje meditace jako sůl. Co by si přál najít pod stromečkem? Mystiku, překvapení, ale klidně i peníze - sám je považuje za vhodný dárek.
Žena: Peníze ani přehnaný luxus pro ni nejsou důležité. Žena ve Vodnáři preferuje individuální módu, osobité kombinace, sem tam až bláznivý styl oblékání a extravagantní účesy. Radost jí udělají tarotové karty, bioregulační magnetický náramek odstraňující škodlivé záření z přístrojů (i špatně naladěných osob), čistou a svěží vůni, gel pro delší a hustší řasy… V hloubi duše je romantická, praktická a někdy až plachá, ale ráda podléhá nutkání zkoušet nové způsoby a postupy - takovým supermoderním kuchyňským robotem se klidně pochlubí. A propos: Nepotřebuje náhodou nový mobilní telefon?

RYBY (20. 2.-20. 3.)

Sentimentální Rybičky mají svůj svět, ve kterém si idealizují život. Jeho součástí je i láska a romantika, která je tím největším darem. Výhodou je, že ať dostanou jemný šperk, parfém nebo kosmetiku, vždy jim srdce pookřeje.
Žena: Jemná, éterická bytost s plachými kořeny uvítá lacinou voňavku, stejně jako luxusní parfém. Jakákoliv péče o zevnějšek sklidí úspěch. Slabost pro tajemné věci ji vhání do náruče esoteriky a literatury o ní. Módní doplňky by měly být na úrovni, zvláště kabelka z dílny známého návrháře si čestné místo ve skříni zaslouží. Šperkovnice s jemným, romantickým kouskem na krk nebo prst ženu Rybičku okouzlí. Ale i originální předměty ze starožitnictví, které mají svoji duši, jsou pro ni zajímavou pozorností. Stejně tak jako dotyk krajek a saténu prostřednictvím chlípně vyhlížejícího spodního prádla.


Tak hezké nakupování!!Smějící se
zpracovala vaše Si

Zlomené srdce

8. prosince 2015 v 9:32 | Bella |  Láska
Ahoj, mám tu pro tebe článek, když ti kluk zlomí srdce. Snad tě to utěší a pomůžeUsmívající se


Tělu stačí týdny, mozek potřebuje měsíce

Schopnost vzpamatovat se z rozchodu a začít opět normálně žít, neplakat, nesmutnit a případně navázat nový partnerský vztah, je velice individuální. Navíc záleží na tom, zda krachl vztah trvající pár měsíců nebo dvacetileté manželství. Také záleží na tom, zda se rozcházíte vy, nebo se s vámi rozchází ten druhý. A taky zda sami cítíte, že to neklape, a ten druhý to jen za vás vysloví nahlas. Nebo žijete s pocitem, že máte báječný vztah, a partner vám najednou oznámí, že je konec.
Nelze tedy přesně říci, jak dlouho trvá léčba zlomeného srdce.Obecně ale platí, že na obnovu fyzických problémů stačí většinou šest týdnů, proto i sádra se třeba dává na pět týdnů. Psychika ale potřebuje delší čas na regeneraci, výrazné změny k lepšímu lze leckdy pozorovat až po roce.

Nejde o čas, jde o výsledek

Faktem ale je, že čas v případě vyrovnání se s krachem partnerského vztahu, není až tak důležitý. Je určitým měřítkem, a pokud se stav nelepší ani po pár měsících, není vůbec špatné zajít za odborníkem. Ovšem mnohem důležitější je to, jak rozchod prožíváte. Mezi nejběžnější reakce patří následující:
  • Uzavřenost a neochota se s někým vidět či mluvit
  • Nechuť cokoli dělat, podnikat
  • Plačtivost
  • Nespavost a nechutenství, nebo naopak přejídání se
Ovšem žádný z příznaků zlomeného srdce by neměl zásadně ovlivnit běžný život, schopnost plnit své povinnosti či pracovní výkonnost.Je samozřejmě jasné, že třeba týden po rozchodu není člověk schopen ničeho a projeví se to na jeho výkonech v práci a podobně, ale jinak platí, že i krátce po rozchodu by měl být člověk schopen relativně normálně fungovat.

Zjistěte "proč"

Odborník totiž pomůže především najít a pochopit důvod rozchodu.Pomůže přijít na to, co bylo příčinou nezdaru, což je podle mě velmi klíčové. Je velmi důležité pochopit, proč rozchod nastal a čím jste tomu napomohli, protože jedině tak se můžete do budoucna poučit a vyvarovat se toho. Protože za jiných okolností je dost pravděpodobné, že stejně budute fungovat i v dalším vztahu, který opět skončí neúspěchem.
Naopak zcela nefunkční jsou následující a tomu podobné věty, jež často říkáte sami sobě nebo je slýcháte od kamarádů, kteří vás chtějí utěšit:
  • "Kašli na to, byl to stejně hulvát."
  • "Bez něj ti bude lépe, uvidíš!"
  • "Nikdy ti s ničím nepomohl, nebreč, za to on nestojí."
Jde o uměle vytvořené fráze, které s realitou nemají mnoho společného.Pokud je vám smutno, je nejlepší si poplakat, jednoduše si tím smutkem projít. Přiznat si, že vás to mrzí, že je vám to líto, a přijít na to, co přesně vás tak strašně mrzí, abyste zjistili, co byla největší hodnota v tom vztahu. Tu pak můžete hledat v tom dalším.
Zlomené srdce jednoduše bolí, je třeba s tím počítat a nepřesvědčovat se, že mám být v pohodě. Ale zároveň se nestydět požádat o pomoc odborníka, kdyby to bolelo moc nebo příliš dlouho.


Vaše Bella

Zamilované SMS pro kluka

8. prosince 2015 v 9:20 | Bella |  Posílání zamilovaných SMSek
Ahoj, teď tu mám Zamilované SMS pro kluka, snad se ti budou líbit a použiješ jeMrkající


Jsi pro me to nejdokonalejsi (i to je slabe slovo) osoba, chodici dokonalost. Kazdickou noc na tebe myslim a predstavuji si jake by to bylo kdybych se mohla kazdicke rano probouzet vedle tebe, probouzet a usinat v tve naruci s tvym polibkem na rtech. Myslim na tebe kazdicky den, kazdickou hodinu, minutu, vterinu proste porad nejde na tebe nemyslet lasko, chci s tebou byt ted, tady, porad a vsude, neustale byt vedle tebe. Nejde ani trosicku popsat jak neuveritelne te miluji zlato, ty jsi ten duvod pro co vubec ziji, pro koho dycham ani trosicku si nedovedu byt bez tebe, zcela strucne a jasne: MILUJI TE! :-*


zapadlo slunce za velikou horu, a ja se tesim az budeme spolu

Jsi vzduch co dycham, Jsi vo da co piju, Jsi duvod proco ziju, a jen tebe miluju :)


Si to nejdulezitejsi co mam si taky to nejkrasnejsi co mam kdybych te stratila tak zivot bez tebe si nedokazu predstavit miluju jen a jen tebe !!!!!!


Miluji te a reknu ti to basni. Ta basen ma jen 4 slova: Svlekni me a zhasni. (tahle se mi nejvíc líbíSmějící se)


Jsi to nejlepsi, co me mohlo potkat. Mam stesti, ze mam zrovna Tebe. Kdyz jsem s Tebou, tak se citim krasne, uzasne a v bezpeci. :-* Kdyz si vecer povidame v postylce, a Ty se ke me pak z niceho nic naklonis a chces neco vic, zacinam citit Tvou nadhernou vuni a jsem v sedmem nebi... :-)) Miluji Te cim dal vic. :-*Kral miluje korunu, andel zase nebe. Maly ptacek svobodu a ja, miluji Tebe.

‎8 planet 196 statov 809 ostrovov 56 mori 7 miliard ľudi A napriek tomu sme sa stretli! ♥ ;)


Jsi ten nejuzasnejsi kluk co znam a ja jsem strasne rada ze te mam!Pro tebe bych snesla modre z nebe,ja totiz miluji jen a jen tebe!

Na pamatku na mou lasku obrazek ti dam, abys nikdy nezapomel ze te rada mam

Preju ty nejkrasnejsi a nejsladsi sniky tomu nejskvelejsimu, nejlepsimu, nejhodnejsimu, nejhezcimu, nejvic sexy, no proste tomu klukovi se vsema nej co znam. Jsem mlada, casto chybuji, ale nemuzu za to, ze Te MILUJI!


Nasel jsem lasku,nasel jsem Tebe,jsi pro mne stesti co spadlo z nebe!!

Kdyz staly sudicky u me postylky, predpovedely mi ze jednoho dne poznam jednoho kluka a ze se do me zamiluje a ja zase do nej.....ale ted vim ze prisla ta chvile, ty si ten kluk a my sme laska....MILUJU TE priserne mooc..a sem stastna...


Lezim tu sama v pelisku, Tvou ruku citim na brisku. Na siji Tvoje horke rty, vsak chybis mi tu nejak Ty ....


Jsem mlada, casto chybuji, ale nemuzu za to, ze Te MILUJI!Vaše Bella

Zamilované SMS pro holku

8. prosince 2015 v 8:55 | Bella |  Posílání zamilovaných SMSek
Ahoj mám tu pro tebe zamilované SMS. Snad se ti budou líbi a použiješ je někdyLíbající


Když jsem s tebou srdce mi buši když sem bez tebe srdce mi puká

Ahoj, chci ti jen říct co k tobě cítím! Na ty momenty co jsem s tebou zažil byli ty nejkrásnější chvilky mého života. I když tě znám moc a moc,nevím jestli to samé cíťíš ke mne!!Ty jsi moje jedina energie kterou mám díky tobě zapomenu na vše zlé a cítím se líp, miluju tě ze všech nejvíc

Miluji zivot,protoze mi dal tebe. Miluji tebe , protoze ty jsi muj zivot...:-*

Jsi jako voda, kterou můžu pít, můj nejkrásnější sen který mužů snít, jsi jako vzduch bez kterého nemůžeme být, jsi moje štěstí bez kterého nejde žít . :*:*

Dobré ráno zlatíčko, miluji tě, né maličko! Ležím teď sám a bez tebe, teď nezbývá mi nic jiného, než myslet na tebe. Ať tě už u sebe mám, ať už nejsem sám. Krásný pocit chci mít, když tě budu mít u sebe a na rty tě políbit. Přeji ti krásný zbytek dne, budu myslet jen a jen na tebe!

Když ti napíšu Miluju tě, nepíšu to z důvodu, abych tě potěšil, ale abych ti vyjadřil lásku k tobě, byl bych nerad, kdybych ti ublížil nebo ranil, a proto chci, aby si se mnou byla štastná. Miluju tě :)


Milovat známena víc než mít rád protože, zamilovt je to nejkrásnější co může mit i Bolestiví ale to k tomu patří lásko má

Od té doby co tě znám, krásný pocit v srdci mám. Nevidět Tě, to mě bolí slzy se mi v očích rodí. Realita dnešních dní už mi nestačí jen snít. Potřebuju tě u sebe daruju ti i hvězdné nebe. Jen mi dovol chvíle s tebou štěstím se mi ruce klepou.

Lásko má milovaná, ze srdce mi malovaná. Ty si má touha ty jsi můj sen, boha jsem byl poprosen. Moc se mi ztýská, tebe chci mít a nikdy tě neopustit. Miluji tě ze všech nejvíc, myslím na tebe a dívám se na měsíc.

Znám tě jen z místnosti chatovací nikdy jsem neviděl tvou tvář všechny ty zprávy se mi vrací a slunce rozlilo svou zář Nevím jak vypadá pohled tvých očí jak tvoje rty umějí se smat při myšlence na tebe se celý svět točí já malý polibek chtěl bych ti dát Neumím si představit tvé tajemné tělo které je ukryto za jménem nádherným mé tělo teď tvé by tu chtělo dotknout se tebe pohybem zmateným Ležím sám v posteli s rukama na břiše na tebe myslím stále víc a víc pošli mi adresu a má ruka napíše co ústa nedokážou říct Písnu to najednou větičku po větě že chci být s tebou už napořád že s tebou miláčku je nejlíp na světě že tě mám strašně moc rád.


představ si že jsi venku a prší, a v každé kapce je jeden můj polibek a kousek mojí lásky.. a až budeš celá mokrá, tak pak teprve zjistíš, jako tě miluji


Ahoj lásko má chci Ti říct, že takové slovo ani neexistuje jak moc Tě miluji jsi pro mně ten, který podrží a dělá všechno proto abych se měla dobře prostě si můj .... Miluji Tě

Ty jsi ta nejkrásnější kočička, máš strašně hezká očička, ty jsi ta nejdokonalejší holčička :-*

Jsi kristalova studanka ve stinu kapradin.Jsi letni vlhky vanek,co ochladi. Jsi jitrenka na nebi zarici,jsi kapka rosy,co me rty osvezi. Jsi princezna v zahrade pohadek,budme uz bez hadek. Jsi zizen,kterou neuhasim,Jsi hlad,ktery neukojim,a stejne o te velmi stojim. Jsi ranni mlha,ktera s usvitem se vytrati,kdyz se probudim a ty tu nejsi Marti. Jsi zlaty dest uz z dalky vonici,jsi nadeje,co silu dava, jsi ma laska,ktera ve mne navzdy zustava.PROSTE JSI.

Je lehké říci mám Tě rád, to umí každé dítě. Však horší věc je milovat a říci ,,Vážím si Tě"


Když ses narodila , pršelo ale to nebyl déšť , to nebe plakalo, protože ztratilo tu nejkrásnější hvězdičku!

Mám Tě rád , proto že na místě, kde nebylo nic , na nejhlubším místě mého srdce je láska. Nechci už více, vždyť milovat Tě je to nejvědší štěstí co mám .

Od té doby co Tě znám krásný pocit v srdci mám nezapírám láska to je patří ti teď srdce moje....!!!

Mrzí mě, že nejsem básník.
Jenom to mi brání poslat Ti to ve vesmíru nejkrásnější přání.

Všechno nejlepší - však ty víš, co potřebuješ, tak ať se Ti to splní!! Tvůj tajný ctitel.

Vaše Bella

Francouzský polibek

7. prosince 2015 v 20:02 | Si |  Polibky atd.

Jak na francouzáka?

1) Před každým líbaním si pořádně umyj zuby,není nic horšího než se líbat s "kontejnerem"
2) Když už sedíte,nebo stojíte jemně ho vem za ramena,krk nebo líčko a pomalu se k sobě přibližujte pusou .Pozor na sážku nosů,i když to může být zábava...
3)Nejprve ho polib se zavřenou pusou,velmi jemně a přitom přivři oči víc to přecítíš.
4)Pootevři pusu a pamalu přejdi jazykem po partnerovom rtu.
5) Pomalu se začni pohrávat s partnerovým jazykem.-jemně a pomalu
6) Přejdi do " útoku " a začni zkoumat partnerova ústa.- pamlými vláčnymi pohyby
7) Rozhodně nekruž jazykem jako ventilátorem ,změň občas i směr
8) Dýchej zásadně přes nos!
9) Nezapomeň na ruky,určo nestůj jako stolní sloup hlaď po po zádech,hraj si s jeho vlasmi a
podobně.
drzim palecky:)

zpracovala vaše Si